top of page

Apartamenty w Gdyni nad morzem - Udogodnienia dla naszych gości

Śniadania w Gdyni

W restauracji Bistro "Serwus" oddalonej od nas o zaledwie 500 metrów, ulokowanej w Gdyni Orłowo, będą mogli Państwo spędzić czas przy pysznym śniadaniu już od godziny 8 rano.

https://serwus.com/

Ogród w Orłowie

Dziedziniec z altaną, a także wiele innych, ukrytych miejsc, pozostają do Państwa wyłącznej dyspozycji w naszych apartamentach w Orłowie. Warto również wspomnieć o możliwości urządzenia rodzinnego barbecue pod lipą. 

Rynek Gdynia - plac Górnośląski

Zaledwie 300 metrów od Dworku w Orłowie znajduje się rynek, obfitujący w sklepy z żywnością ekologiczną, winami, oliwą oraz wiele innych. Jest to idealne miejsce do zaopatrzenia się na kulinarną podróż.

Wifi dla gości

Wszystkich naszych gości zachęcamy do korzystania z sieci Wi-Fi, której zasięg obejmuje prawie całą posiadłość w Gdyni Orłowo.

Obsługa apartamentów

Mieszkamy na tej samej posesji, stąd możliwość ciągłego dbania o potrzeby naszych gości, spędzających wakacje nad morzem w Gdyni.

Komunikacja w Gdyni

Naszym gościom przyznawany jest 15 procentowy rabat u miejscowej firmy taksówkarskiej w Orłowie, ponadto w ciągu 2 minut dotrzeć można na przystanek autobusowy, a 10 minut zajmie spacer do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, która pracuje na terenie Trójmiasta.

moka_en.png

Świeżo Mielona Kawa w Dworku

W każdym naszym apartamencie zlokalizowanym w Trójmieście znajduje się elektryczna kawiarka, a tuż obok słoiczek pełen świeżo mielonej kawy, pozostaje jedynie przygotować napar i udać się z nim do ogrodu.

Rowery dla Gości​

Do dyspozycji naszych gości pozostają rowery, traktujemy je jako dodatek do apartamentu, wolny od jakichkolwiek opłat. Możesz nim sprawnie dojechać nad morze w Gdyni.

bottom of page