W zasięgu ręki

Orłowskie plaże

Spacer wzdłuż klifowych wybrzeży dostarczy Państwu energii rano, jak również chwil medytacyjnego wyciszenia w ciągu dnia. Elementem miejscowej kultury są wózeczki z kawą, obecne w życiu spacerowiczów.

Teatr Muzyczny 

Największy najbardziej rozpoznawalny teatr muzyczny w Polsce. Wizyta tutaj przyniesie Państwu niezapomnianych wrażeń duchowych, jak i estetycznych. A dotrzeć na spektakl można w ciągu 10 minut.

 

Aktualny repertuar: 

http://www.muzyczny.org/pl/repertuar.html

Gdyńskie Centrum Filmowe 

W najbliższym otoczeniu Teatru Muzycznego, nad bulwarem nadmorskim, znajduje się kino studyjne wraz ze Szkołą Filmową. Przed pokazem zachęcamy do odwiedzenia kawiarni znajdującej tuż obok wejścia na sale kinowe. 

 

Harmonogram pokazów:

http://gcf.org.pl/kino_studyjne/

Polska Filharmonia Bałtycka

Działająca już od ponad 70 lat, znajduje się nad rzeką Motławą w Gdańsku, w pięknym otoczeniu Głównego Miasta. Miejscowi Filharmonicy są już rozpoznawalni na całym świecie oraz zapraszani do najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie.

Repertuar:

http://www.filharmonia.gda.pl/pl/repertuar/

Kolibki

W promieniu zaledwie 1 kilometra znajduje się dawna stadnina koni oraz dwór hrabiego Witolda Kukowskiego ostatniego pana tych ziem, stojącego za złotym okresem Orłowa. Całość otoczona parkiem, w którym odbywają się regularne targi zdrowej żywności. W okolicy nadal można szlifować jeździeckie umiejętności.

Strona tutejszego parku rozrywki:

http://www.adventurepark.pl/

Trójmiejski Fine Dining 

Dworek jest również świetnym początkiem kulinarnej podróży, najbliższa okolica obfituje w restauracje prowadzone przez nagradzanych szefów, na przykład restauracja Biały Królik. Również wiele lokali z listy 100 najlepszych restauracji w Polsce znajduje się właśnie w Trójmieście.

 

Lista:

http://poland100bestrestaurants.pl/lista

Na mapie zaznaczyliśmy miejsca, które mogą Państwa zainteresować
Zachęcamy do kontaktu z nami
Telefon: + 48 501 797 195, 508 537 721 
Ulica Księdza Stanisława Zawackiego 2, 81-514 Gdynia Orłowo

Klauzula informacyjna RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych

 

1. Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Borkowska, nr kontaktowy: +48 508 537 721

2. Przekazane dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia;

3. Kategorie danych osobowych obejmują m.in. imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres;

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że Pani / Pan wyrazi sprzeciw wobec przetwarzania danych;

5. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej;

6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) lub przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1);

8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu;

9. Dane pochodzą od osób, których dane dotyczą;

10. Podanie przez Państwa danych osobowych umożliwia świadczenie usługi przez firmę,

11. Złożenie rezerwacji, bądź zapytania o nią jest równoważne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

© 2019 by Młynarzowy Dworek. Proudly artisanal.

  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon
  • Czarny Spotify Ikona