top of page

Idealna lokalizacja apartamentów w Orłowie - Gdynia w zasięgu ręki

Orłowskie plaże

Spacer wzdłuż klifowych wybrzeży dostarczy Państwu energii rano, jak również chwil medytacyjnego wyciszenia w ciągu dnia. Elementem miejscowej kultury są wózeczki z kawą, obecne w życiu spacerowiczów.

Teatr Muzyczny 

Największy najbardziej rozpoznawalny teatr muzyczny w Polsce. Wizyta tutaj przyniesie Państwu niezapomnianych wrażeń duchowych, jak i estetycznych. A dotrzeć na spektakl można w ciągu 10 minut.

 

Aktualny repertuar: 

http://www.muzyczny.org/pl/repertuar.html

Gdyńskie Centrum Filmowe 

W najbliższym otoczeniu Teatru Muzycznego, nad bulwarem nadmorskim, znajduje się kino studyjne wraz ze Szkołą Filmową. Przed pokazem zachęcamy do odwiedzenia kawiarni znajdującej tuż obok wejścia na sale kinowe. 

 

Harmonogram pokazów:

http://gcf.org.pl/kino_studyjne/

Polska Filharmonia Bałtycka

Działająca już od ponad 70 lat, znajduje się nad rzeką Motławą w Gdańsku, w pięknym otoczeniu Głównego Miasta. Miejscowi Filharmonicy są już rozpoznawalni na całym świecie oraz zapraszani do najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie.

Repertuar:

http://www.filharmonia.gda.pl/pl/repertuar/

Kolibki

W promieniu zaledwie 1 kilometra znajduje się dawna stadnina koni oraz dwór hrabiego Witolda Kukowskiego ostatniego pana tych ziem, stojącego za złotym okresem Orłowa. Całość otoczona parkiem, w którym odbywają się regularne targi zdrowej żywności. W okolicy nadal można szlifować jeździeckie umiejętności.

Strona tutejszego parku rozrywki:

http://www.adventurepark.pl/

Trójmiejski Fine Dining 

Dworek jest również świetnym początkiem kulinarnej podróży, najbliższa okolica obfituje w restauracje prowadzone przez nagradzanych szefów, na przykład restauracja Biały Królik. Również wiele lokali z listy 100 najlepszych restauracji w Polsce znajduje się właśnie w Trójmieście.

 

Lista:

http://poland100bestrestaurants.pl/lista

Przedstawiamy również autorską mapkę z, naszym zdaniem, najciekawszymi, a niekoniecznie najbardziej znanymi, miejscami w Gdyni. Z nią można zwiedzać miasto jak ,,Lokals"!
Mapę znaleźć można pod tym adresem.

Przygotowujemy również Dworkowy Przewodnik Kulinarny, dostępny pod tym adresem.

bottom of page